• KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE, REGIONALNE, WOJEWÓDZKIE, POWIATOWE

          2019/2020


          KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE, REGIONALNE I WOJEWÓDZKIE

          WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z GEOGRAFII

          Tytuł laureata

          Adrian Szafron

          Szymon Kufel

          6c

          6b

          Konstancja Zolich

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ MATEMATYCZNY ONLINE

          Tytuł Laureata

          Artur Pyka

          Julian Skwarek

          Tomasz Przybyła

          Michał Wróbel

          Oliwia Bogacka

          Piotr Rurański

          Adrian Szafron

          Szymon Kufel

          Bartłomiej Tomaś

          Bartosz Łukaszewicz

          Marcin Krowicki

          Marek Karpeta

          Kacper Plinta

          Jacek Talar

          Jakub Kozłowski

          3c

          3a

          4a

          5a

          5a

          5a

          6c

          6b

          6d

          6b

          7c

          7a

          7c

          7c

          8a

          Katarzyna Stachoń

          Betina Palewicz

          Małgorzata Duda

          Edyta Kucharska

          Edyta Kucharska

          Edyta Kucharska

          Małgorzata Duda

          Małgorzata Duda

          Edyta Kucharska

          Małgorzata Duda

          Bożena Kaczmarczyk

          Małgorzata Duda

          Bożena Kaczmarczyk

          Małgorzata Duda

          Edyta Kucharska

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ INFORMATYCZNY ONLINE

          Tytuł Laureata

          Krzysztof Zazula

          Adrian Szafron

          Paweł Poliński

          Nadia Śleziona

          Paulina Wolnik

          Michał Maciejewski

          3a

          6c

          6e

          6e

          8a

          8b

          Betina Palewicz

          Dariusz Jędrzejek

           

           

           

           

           

           

           

           

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE

          Tytuł Laureata

          Wojciech Mrowicki

          Nina Rogier

          Mateusz Sobczak

          Maciej Bieńko

          Małgorzata Brożek

          Dominik Holik

          Martyna Grzegorska

          Mikołaj Hachoł

          Wojciech Jaskuła

          Filip Kalabis

          Tomasz Wójcik

          Maciej Kalisz

          2b

          2b

          2b

          2c

          2c

          3a

          3b

          3c

          5d

          5d

          5d

          7b

          Magdalena Pilszek

           

           

          Joanna Szuster

           

          Magdalena Pilszek

           

           

          Magdalena Pilszek

           

           

          Krzysztof Skwarczek

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ ORTOGRAFICZNY ONLINE

          Tytuł Laureata

          Mateusz Jarząbek

          Maciej Bieńko

          Małgorzata Brożek

          Pola Zakrzewska

          Dominik Holik

          Łucja Kuszka

          Adrian Szafron

          Marek Karpeta

          2c

          2c

          2c

          2c

          3a

          5c

          6c

          7a

          Monika Piecha

           

           

           

          Betina Palewicz

          B. Leszczyńska-Skwarczek

          Anna Sztajgli

          B. Leszczyńska-Skwarczek

           

           

           

           

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNT 2020

          Tytuł Laureata

          Maja Dudzik 

          Tomasz Przybyła 

          Marek Karpeta  

          2a

          4a

          7a

          Paulina Świerczyńska

          Małgorzata Duda

          Małgorzata Duda

          Wyróżnienie

          Maksymilian Kyrcz  

          Julia Kmiecik  

          Julian Skwarek  

          Daria Lewandowska 

          Szymon Piotrowski 

          Michał wróbel  

          Bartłomiej Tomaś 

          Szymon Kufel  

          1a

          2a

          3a

          5d

          5c

          5a

          6d

          6b

          Aleksandra Bielak

          Paulina Swierczyńska

          Betina Palewicz

          Bożena Kaczmarczyk

          Klaudia Bogacka

          Edyta Kucharska

          Edyta Kucharska

          Małgorzata Duda

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNE DZIECI W SIECI”

          III miejsce

          Maja Cieszko

          1b

          Katarzyna Skrzypczyk

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKOWY – PINGWIN 2019

          Język Angielski

          wyróżnienie

          Jakub Maczek

          Karol Mendecki

          4a

          6d

           

          Sylwia Kawecka-Rogier

          Katarzyna Roj

          Język niemiecki

           

          laureat

           

          wyróżnienie

          Maja Garlewska

          Benjamin Sowa

          Zuzanna Płaza

          Karolina Kmiecik

          6e

          5b

          5a

          6a

          Monika Płaza

          KONKURSY POWIATOWE

          XIV Powiatowy Turniej Wiedzowo-Sportowy

          II miejsce

          Franciszek Margowski 1a, Michał Wazowski 1c, Zofia Jakubiec 1b, Kinga Przybyła 1a, Borys Przybyła 2c, Antoni Mrozowicz 2b, Małgorzata Brożek 2c, Nadia Pasik 2a, Oliwia Mikuśkiewicz 3g, Milena Trzebuniak 3a, Bartosz Brysz 3c, Mikołaj Hachoł 3c

           

          nauczyciele nauczania wczesnoszkolnego

          POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

          I miejsce

          Hanna Osipanova

          8a

          indywidualne

          POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

          I miejsce

          Zuzanna Tylska

          8a

          Katarzyna Roj

          V POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

          Tytuł Laureata

          Tomasz Przybyła

          Bartłomiej Tomaś

          Marek Karpeta

          4a

          6d

          7a

          Małgorzata Duda

          Edyta Kucharska

          Małgorzata Duda

          XII POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

          III miejsce

          Bartłomiej Tomaś

          6d

          Edyta Kucharska

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1
      • (+32) 2262338
      • ul. Konstytucji 3 Maja 20 43-190 Mikołów
      • sekretariat@sp1.mikolow.eu
      • Dyrektor szkoły: Bożena Hain
      • Adres skrzynki podawczej na platformie e-PUAP: /SP1Mikolow/SkrytkaESP
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 60