•  

          LAUREACI i FINALIŚCI

          Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

          r. szk. 2021/2022

          Imię i nazwisko ucznia

          Przedmiot

          Opiekun

          Laureaci

          Martyna Targiel 8d

          j. polski

          Karina Cyroń

          Bartłomiej Tomaś 8d

          matematyka

          Edyta Kucharska

          Szymon Kufel 8b

          Adrian Szafron 8c

          Zuzanna Rupik 8c

          Bartosz Łukaszewicz 8b

          Karol Mendecki 8d

          j. angielski

          Krzysztof Skwarczek

          Zuzanna Rupik 8c

          biologia

          Izabela Niczyporuk

          Martyna Gregorczyk 8c

          Maciej Ociepa 8e

          Bartłomiej Tomaś 8d

          fizyka

          Tomasz Zawada

          Adrian Szafron 8c

          Finaliści

          Izabela Wypych 8b

          matematyka

          Edyta Kucharska

          Krzysztof Kosiarski

          historia

          Marcin Pogonowski

          KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE, REGIONALNE, WOJEWÓDZKIE, POWIATOWE

          2021/2022

           


          KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE, REGIONALNE I WOJEWÓDZKIE

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ MATEMATYCZNY (sesja jesienna)

          laureat

          Franciszek Ryczkowski

          Tymoteusz Dziuba

          Konrad Kukla

          Kinga Przybyła

          Wojciech Mrowicki

          Maja Dudzik

          Natalia Kufel

          Tomasz Przybyła

          Maria Chalecka

          Łukasz Górnik

          Beniamin Sowa

          Oliwia Bogacka

          Michał Wróbel

          Karol Machulec

          Adrian Szafron

          Bartłomiej Tomaś

          Zuzanna Rupik

          3c

          3b

          3c

          3a

          4b

          4a

          4b

          6a

          6a

          7c

          7b

          7a

          7a

          8d

          8c

          8d

          8c

          Edyta Kucharska

          Małgorzata Duda

          Klaudia Bogacka

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ ORTOGRAFICZNY (sesja jesienna)

          laureat

          Maja Dudzik

          Tomasz Przybyła

          4a

          6a

          Karina Cyroń

          Bożena Leszczyńska-Skwarczek

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

          laureat

          Franciszek Ryczkowski

          Nina Rogier

          Olivia Rzepka

          Tymon Zakrzewski

          Wojciech Mrowicki

          Mateusz Jarząbek

          Maciej Bieńko

          Małgorzata Brożek

          Olivier Kojka

          Dominik Holik

          Wiktor Pawica

          Jakub Maczek

          Zuzanna Płaza

          Chiara Bagińska

          Maria Wróbel

          Maciej Ociepa

          Agnieszka Freitag

          3c

          4b

          4a

          4c

          4b

          4c

          4c

          4c

          5a

          5a

          6a

          6a

          7a

          8a

          8e

          8e

          8e

           

          Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

          Laureat

          Aleksandra Brela

          Dominika Sadowska

          Zuzanna Sikora

          Jan Wywioł

          Wiktoria Białas

          Izabela Schubert

          Kamil Witek

          Kinga Przybyła

          Konrad Kukla

          Marta Rękosiewicz

          Franciszek Ryczkowski

          Zuzanna Rosiek

          Kacper Zygmunt

          Edyta Swoboda

          1c

          1a

          2a

          2c

          2a

          2a

          2a

          3a

          3c

          3b

          3c

          3b

          3b

          3a

          nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

          MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNT 2022

          bardzo dobry

           

           

           

           

           

          wyróżnienie

           

           

           

           

           

           

          Filip Pludra

          Izabela Schubert

          Kinga Przybyła

          Zuzanna Rosiek

          Maciej Kozłowski

          Wojciech Mrowicki

          Artur Pyka

          Tomasz Przybyła

          Beniamin Sowa

          Łukasz Górnik

          Adrian Szafron

          Bartłomiej Tomaś

          Szymon Kufel

          4b

          2a

          3a

          3b

          4b

          4b

          5c

          6a

          7b

          7c

          8c

          8d

          8b

          Joanna Waleczek

          Ilona Rerich

          Aleksandra Bielak

          Katarzyna Skrzypczyk

          Joanna Waleczek

          Joanna Waleczek

          Joanna Waleczek

          Małgorzata Duda

          Klaudia Bogacka

          Klaudia Bogacka

          Edyta Kucharska

          Edyta Kucharska

          Edyta Kucharska

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS Świetlik 2022”

          Nagroda główna

          Antonina Kalita

          1d

          Agnieszka Starzyczna

          wyróżnienie

          Franciszek Kapusta

          Antonina Kędzior

          Liliana Bartłomiejczak

          Aleksandra Brela

          Milena Kubica

          Edyta Swoboda

           

          1b

          1b

          1c

          1c

          1c

          3a

          Aleksandra Mencel

           

           

          Monika Piecha

           

           

           

           

           

          KONKURSY POWIATOWE

          POWIATOWY KONKURS BIBLIOTECZNY „Upoluj wypiska”

          III miejsce

          Robert Witala

          8d

          Katarzyna Krużycka

          XX POWIATOWY KONKURS „Asy z naszej Klasy”

          Tytuł Złoty As

          Kinga Przybyła

          3a

          Aleksandra Bielak

          POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO – II LO MIKOŁÓW

          I miejsce

          II miejsce

          Zuzanna Rupik

          Benjamin Sowa

          8c

          7b

          Monika Płaza

          POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO – II LO MIKOŁÓW

          I miejsce

          Wiktoria Tykholaz

          7b

          Bożena Leszczyńska-Skwarczek

          POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY „Odkrywamy naszą przeszłość. Polska wyzwolona”

          I miejsce

          Krzysztof Kosiarski

          8c

          Marcin Pogonowski

          II miejsce

          Alicja Bugaj

          8e

          III miejsce

          Paweł Poliński

          8e

          wyróżnienie

          Melania Czapla

          8b

          POWIATOWY KONKURS z BIOLOGIĄ i CHEMIĄ ZA PAN BRAT – I LO MIKOŁÓW

          I miejsce

          II miejsce

          III miejsce

          Maciej Ociepa

          Zuzanna Rupik

          Bartłomiej Tomaś

          8e

          8c

          8d

          Izabela Niczyporuk

          POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO – I LO MIKOŁÓW

          I miejsce

          III miejsce

          Maciej Ociepa

          Maria Wróbel

          8e

          Krzysztof Skwarczek

          POWIATOWY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO – I LO MIKOŁÓW

          I miejsce

          III miejsce

          Martyna Targiel

          Maja Garlewska

          8d

          8e

          Karina Cyroń

          Alicja Popenda

          POWIATOWY KONKURS z MATEMATYKI – I LO MIKOŁÓW

          I miejsce

          II miejsce

          III miejsce

          Adrian Szafron

          Szymon Kufel

          Bartosz Łukaszewicz

          8c

          8b

          8b

          Edyta Kucharska

          POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO – I LO MIKOŁÓW

          I miejsce

          Zuzanna Rupik

          8c

          Monika Płaza

          POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY „Poszukiwacze skarbów Templariuszy”

          I miejsce

          Wojciech Bembenek

          Wojciech Jaskuła

          7a

          7d

          Alicja Nowakowska

          Karina Cyroń

          POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „Młodzi Kopernicy”

          III miejsce

          Karol Mendecki

          8d

          Krzysztof Skwarczek

          POWIATOWY KONKURS z HISTORII „Młodzi Kopernicy”

          I miejsce

          Krzysztof Kosiarski

          8c

          Marcin Pogonowski

          POWIATOWY KONKURS z FIZYKI „Młodzi Kopernicy”

          I miejsce

          Adrian Szafron

          8c

          Tomasz Zawada

          POWIATOWY KONKURS PROFILAKTYCZNY „Wybieram wolność”

          I miejsce

          Wojciech Jaskuła

          7d

          Karina Cyroń

          III miejsce

          Łucja Kuszka

          7c

          Bożena Leszczyńska-Skwarczek

          XV MIĘDZYPOWIATOWE IGRZYSKA ORTOGRAFICZNE „Korrida-corrida 2022”

          II miejsce

          Martyna Targiel

          Wojciech Jaskuła

          Daniel Zając

          8d

          7d

          7d

          Karina Cyroń

          B. Leszczyńska-Skwarczek

          Karina Cyroń

          XV POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY „XVII WIEK”

          II miejsce

          Oliwia Sobiegraj

          Marcelina Stachowicz

          Julia Kowalczyk

          8b

          Marcin Pogonowski

          XV Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VI SP

          I miejsce

          Tomasz Przybyła

          6a

          Małgorzata Duda

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1
      • (+32) 2262338
      • ul. Konstytucji 3 Maja 20 43-190 Mikołów Poland
      • sekretariat@sp1.mikolow.eu
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 2245