• OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

          OGÓLNOPOLSKIE, WOJEWÓDZKIE, POWIATOWE,
          W ROKU SZKOLNYM 2021-2022

          Miejsce
          Tytuł

          drużyna/imię i nazwisko ucznia

          przygotował nauczyciel

          Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

          II miejsce

          Martyna Trzensiok, Nina Kurpas, Izabela Wypych, Emilia Herbska, Emilia Górnik, Milena Ślusarz

          Grzegorz Rożkiewicz

          Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

          III miejsce

          Karol Machulec, Radosław Pudełko, Milan Bartłomiejczak, Adrian Szafron, Jakub Kopiec, Fabio Bratkowski

          Grzegorz Rożkiewicz

          Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

          II miejsce

          Martyna Trzensiok, Nina Kurpas, Izabela Wypych, Emilia Herbska, Emilia Górnik, Milena Ślusarz

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Powiatowe w Szachach Drużynowych rocznik 2007 i młodsi

          I miejsce

          Maja Zakrzewska, Artur Pyka, Piotr Matuszczyk, Mikołaj Hachoł

          Sabina Milerska

          Zawody Powiatowe w Unihokeju Dziewcząt – Igrzyska Dzieci

          II miejsce

          Emilia Krosny, Ola Figiel, Natalia Kołodziej, Magda Nowak, Nikola Rozum, Oliwia Mikuśkiewicz, Martyna Grzegorska, Lena Przybyła, Małgorzata Brożek

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Powiatowe w Unihokeju Chłopców – Igrzyska Dzieci

          II miejsce

          Michał Żywica, Szymon Rozum, Mateusz Korzewski, Oliwier Trinh, Paweł Szwerthalter,Robert Pudełko, Marcel Skuła, Nikodem Piórecki, Julian Skwarek, Mateusz Jarząbek

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Powiatowe w Unihokeju Dziewcząt-Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          II miejsce

          Małgorzata Podeszwa, Emilia Górnik, Milena Ślusarz, Nina Kurpas, Emilia Herbska, Martyna Trzensiok, Agnieszka Skiba, Izabela Wypych

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Rejonowe w Unihokeju Chłopców

          I miejsce

          Robert Halski, Michał Marczewski, Paweł Poliński, Jakub Kopiec, Mateusz Ratka, Kacper Wyduch, Kacper Grzegorski, Tomasz Krystof, Kamil Walter, Michał Pluta, Alan Trinh, Milan Bartłomiejczak

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody w Unihokeju Dziewcząt - finał wojewódzki

           

           

           

          Zawody Powiatowe w Piłce Ręcznej Chłopców

           

           

           

          Finał ¼ Województwa w Piłce Ręcznej Chłopców

           

           

           

           

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1
      • (+32) 2262338
      • ul. Konstytucji 3 Maja 20 43-190 Mikołów Poland
      • sekretariat@sp1.mikolow.eu
      • Dyrektor szkoły: Bożena Hain
      • Adres skrzynki podawczej na platformie e-PUAP: /SP1Mikolow/SkrytkaESP
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 1555