• SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 im. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

          OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

          OGÓLNOPOLSKIE, WOJEWÓDZKIE, POWIATOWE,
          W ROKU SZKOLNYM 2018-2019

          Miejsce
          Tytuł

          drużyna/imię i nazwisko ucznia

          nauczyciel

          Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców

          II miejsce

          Jakub Kopiec-5c

          Michał Pluta-5c

          Urszula Kamycka

          Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt

          II miejsce

          Weronika Kawalec 5a

          Nina Kurpas 5a

          Urszula Kamycka

          X TURNIEJ HALOWY W PIŁCE NOŻNEJ UCZNIÓW KLAS 1-3

          V miejsce

          uczniowie klas 2

          Katarzyna Stachoń

           

           


          OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 

          NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM, WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM,
          MIEJSKIM I SZKOLNYM W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

           

          Miejsce
          Tytuł

          drużyna/imię i nazwisko ucznia

          nauczyciel

          Powiatowe Zawody w Szachach Drużynowych 2017

          I miejsce

          Zuzanna Kulpa 3g, Radosław Jędrzejczyk 3d, Piotr Kądziela 3d, Emilia Kozieł 3d

          Zbigniew Labus

          Półfinał w Wojewódzkich Zawodach Szachowych

          III miejsce

          Zuzanna Kulpa 3g, Radosław Jędrzejczyk 3d, Piotr Kądziela 3d, Emilia Kozieł 3d

          Zbigniew Labus

          Zawody Powiatowe w Unikokeju Chłopców

                      I miejsce

          Łukasz Krysiak 2c, Paweł Tomala 2g, Piotr Undas 2g, Cyprian Cofała 2h, Bartosz Skoczykłoda 3a, Szymon Dorczak 3a, Kacper Kołodziej 3a, Wojciech Termina 3a, Paweł Kendziora 3g, Maksymilian Bielecki 3d, Kamil Wieczorek 3d Jakub Kolarczyk 3d

           Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Powiatowe w Unikokeju Dziewcząt

          I miejsce

          Emilia Metrycka 3e, Anna Gdaniec 2f, Agnieszka Wiśniewska 2h, Magda Wiśniewska 2h, Weronika Krause 2h, Marta Góral 2f, Paulina Anderson 2e, Dżesika Świtała 2h, Kornelia Grzesło 3a, Małgorzata Polakowska 3a, Natalia Siewior 2h, Magda Tkacz 3c

           Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Wojewódzkie – półfinał w unihokeju chłopców

          II miejsce

          Łukasz Krysiak 2c, Paweł Tomala 2g, Piotr Undas 2g, Cyprian Cofała 2h, Bartosz Skoczykłoda 3a, Szymon Dorczak 3a, Kacper Kołodziej 3a, Wojciech Termina 3a, Paweł Kendziora 3g, Maksymilian Bielecki 3d, Kamil Wieczorek 3d Jakub Kolarczyk 3d, Piotr Undas 2g

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Wojewódzkie – półfinał w unihokeju dziewcząt

          II miejsce

          Emilia Metrycka 3e, Anna Gdaniec 2f, Agnieszka Wiśniewska 2h, Magda Wiśniewska 2h, Weronika Krause 2h, Marta Góral 2f, Paulina Anderson 2e, Dżesika Świtała 2h, Kornelia Grzesło 3a, Małgorzata Polakowska 3a, Natalia Siewior 2h, Magda Tkacz 3c

          Grzegorz Rożkiewicz

          Rejonowe Zawody w Piłce Siatkowej dziewcząt

          II miejsce

          Sperlich Wiktoria, Małgorzata Polakowska, Emilia Brzana, Laura Czech, Julia Habryka, Julia Łopata, Klaudia Wróbel, Wiktoria Masztaler, Anna Gdaniec, Dagmara Morawska, Aleksandra Starowicz, Weronika Lachowicz

          Zbigniew Długaj

          Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt

          III miejsce

          Klaudia Wróbel, Laura Czech, Kornelia Grzesło, Małgorzata Polakowska, Dagmara Morawska, Dżesika Świtała, Natalia Siewior, Agnieszka Wiśniewska, Magda Wiśniewska, Paulina Anderson

          Grzegorz Rożkiewicz

          Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Chłopców

          III miejsce

          Jakub Kolarczyk, Adam Kolasa, Maksymilian Bielecki

          Urszula Kamycka

          Powiatowe Zawody w Łyżwiarstwie Szybkim Dziewcząt

          I miejsce

          Agnieszka Wiśniewska, Magda Wiśniewska, Dżesika Świtała Katarzyna Wolny, Patrycja Pająk

          Paweł Malerczyk

          Powiatowe Zawody w Łyżwiarstwie Szybkim Chłopców

          I miejsce

          Paweł Hanke, Kamil Wieczorek, Michał Pabjańczyk, Benjamin Bożek

          Marek Olszówka

          Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

          Kategoria Szkoły Podstawowe

          II miejsce

          Aleksandra Starowicz 2g, Natalia Siewior 2h, Magdalena Wiśniewska 2h, Agnieszka Wiśniewska 2h, Julia Zając 3f, Bernadeta Porwolik 7d

          Grzegorz Rożkiewicz

          Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

          Kategoria Szkoły Podstawowe

          III miejsce

          Stanisław Janeczko 3h, Jakub Kolarczyk 3d, Konrad Domagała 3f, Oliwier Borowski, Dominik Sikora 3g, Bartosz Skoczykłoda 3a

          Grzegorz Rożkiewicz

          Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Kategoria Szkoły Podstawowe

          I miejsce

          Aleksandra Starowicz 2g, Natalia Siewior 2h, Magdalena Wiśniewska 2h, Klaudia Wróbel 3a, Julia Zając 3f, Bernadeta Porwolik 7d

          Grzegorz Rożkiewicz

          Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

          Kategoria Szkoły Podstawowe

          II miejsce

           Jakub Kolarczyk 3d, Konrad Domagała 3f, Oliwier Borowski, Dominik Sikora 3g, Bartosz Skoczykłoda 3a, Jakub Wieczorek 3f

          Grzegorz Rożkiewicz

          POWIATOWE ZAWODY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

          I miejsce

          Drużyna chłopców

          Wojciech Zaik

          XII Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap rejonowy

           

          II miejsce

          Aleksandra Starowicz

          Benek Bożek

          Łukasz Krysiak

          Witold Popenda

          Rejonowe zawody w siatkówce plażowej chłopców

          III miejsce

          Piotr Undas

          Marcel Janczak

          Grzegorz Rożkiewicz

          Powiatowe Zawody w Siatkówce Plażowej Chłopców

          III miejsce

          Undas Piotr

          Jańczak Marcel

          Grzegorz Rożkiewicz

          Powiatowe Zawody w siatkówce plażowej dziewcząt

          I miejsce

          Wiktoria Sperlich

          Małgorzata Polakowska

          Zbigniew Długaj

          II miejsce

          Anna Gdaniec

          Wiktoria Masztaler

          Rejonowe Zawody w siatkówce plażowej dziewcząt

          I miejsce

          Wiktoria Sperlich

          Małgorzata Polakowska

          Zbigniew Długaj

          Wojewódzkie Zawody w piłce plażowej dziewcząt

          I miejsce

          Wiktoria Sperlich

          Małgorzata Polakowska

          Zbigniew Długaj

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1
      • (+32) 2262338
      • ul. Konstytucji 3 Maja 20 43-190 Mikołów
      • sekretariat@sp1.mikolow.eu
      • Dyrektor szkoły: Bożena Hain
      • Adres skrzynki podawczej na platformie e-PUAP: /SP1Mikolow/SkrytkaESP
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 60