Rada uczniów

klasy III gimnazjum

IIIa                                                           iiie

Przewodniczący:  Skorupa Mikołaj        Przewodniczący: Bojdoł Martyna

Zastępca: Stasica Dawid                           Zastępca: Fortuna Mateusz

 

IIIb                                                            IIIf

Przewodniczący: Topór Maciej                Przewodniczący: Kaszuba Julia

Zastępca: Orszulik Aleksandra                Zastępca: Gdaniec Anna

IIIC                                                            IIIG                    

Przewodniczący: Mondry Patryk              Przewodniczący: Janczak Marcel

Zastępca: Machnio Marta                         Zastępca: Łęk Adam

IIID                                                           IIIH

Przewodniczący: Kancelista Nadia        Przewodniczący: Lachowicz Weronika

Zastępca: Jarek Mateusz                         Zastępca: Krause Weronika

 

klasy 8 sp

8a                                                             8c

Przewodniczący: Metrycka Liliana        Przewodniczący: Kołodziej Magdalena

Zastępca: Nowak Maciej                          Zastępca: Jędrzejek Mikołaj

 

8b                                                             8d

Przewodniczący: Wiązek Maja                Przewodniczący: Jura Lukrecja

Zastępca: Matuszczyk Beata                   Zastępca: Wróblewska Alicja

 

 

klasy 7 sp

7a                                                           7b

Przewodniczący: Wolnik Paulina        Przewodniczący: Skrabarczyk Oliwia

Zastępca: Bochno Małgorzata               Zastępca: Wójcicki Piotr

 

klasy 5 sp

5a                                                          5d

Przewodniczący:  Kurpas Nina           Przewodniczący: Halski Robert

Zastępca: Juranek Sara                        Zastępca: Targiel Martyna

 

5b                                                         5e

Przewodniczący: Pudełko Radosław      Przewodniczący: Poliński Paweł

Zastępca: Kukuczka Piotr                           Zastępca: Dutka Mateusz

5C                                                                               

Przewodniczący: Ratka Mateusz                         

Zastępca: Góras Hanna

 

klasy 4 sp

4a                                                               4d

Przewodniczący:  Strużyna Maja             Przewodniczący: Kornas Zuzanna

Zastępca: Bembenek Wojciech                 Zastępca: Jaskuła Wojciech

 

4b                                                               4e

Przewodniczący: Hanus Natalia                Przewodniczący: Piórecki Nikodem

Zastępca: Sowa Beniamin                          Zastępca: Rajda Wiktoria

4C                                                                               

Przewodniczący: Kołodziej Patrycja                    

Zastępca: Siwy Alicja