• Drodzy Rodzice!
          14 października (Dzień Komisji Edukacji Narodowej) i 15 października (tzw. godziny dyrektorskie) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Uczniom z klas I – III, których rodzice pracują, szkoła zapewnia dyżur opiekuńczo-wychowawczy świetlicy na wniosek rodziców, jeśli zgłoszą potrzebę opieki nad dzieckiem.
          Zgłoszenia na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze przyjmowane są na podstawie Karty Zgłoszenia Dziecka do świetlicy w czasie dni wolnych od zajęć dydaktycznych.
          Kartę można pobrać ze strony szkoły z zakładki Świetlica; Do pobrania lub w wersji papierowej u pań woźnych.
          Karty zgłoszenia przyjmowane są przez wychowawców klas lub panią woźną do dnia 11 października.

Kierownik świetlicy Teresa Płonka