KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE, REGIONALNE, WOJEWÓDZKIE, POWIATOWE

2018/2019


KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE, REGIONALNE I WOJEWÓDZKIE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z J. ANGIELSKIEGO PINGWIN 2018

Laureatka

Anna Głodek

8c

Krzysztof Skwarczek

Wyróżnienie

Szymon Chamera

Marta Jendrysko

8d

8d

Katarzyna Roj

IX Regionalny Konkurs Zadań Interdyscyplinarnych w Języku Angielskim im. Marii Goeppert-Mayer

I miejsce

Anna Głodek, Martyna Mitek, Marcel Przybyła

8c,8a

Krzysztof Skwarczek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNT 2019

Bardzo Dobry

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

 

Marcel Przybyła

Mikołaj Jędzrzejek

Szymon Chamera

Michał Jastrzębski

Piotr Rurański

Beniamin Sowa

Bartłomiej Tomaś

Bartek Łukaszewicz

Szymon Kufel

Artur Pyka

Martyna Grzegorska

 

 

8c

8c

8d

8b

4a

4a

5b

5b

5b

2c

2b

 

 

Małgorzata Duda

Bożena Kaczmarczyk

Edyta Kucharska

Ilona Rerich

Katarzyna Stachoń

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2019

wynik DOBRY

Paweł Aleksandrowicz

8b

Agnieszka Iwańska-Żemła

Wojewódzki konkurs wiedzy o Chorwacji

finalista

Emilia Rogier

Paulina Wolnik

Patrycja Ulman

Julianna Krysiak

Filip Jastrzębski

7a

7a

7a

7a

7b

Konstancja Zolich

KONKURSY POWIATOWE

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

II miejsce

Anna Głodek

8c

samodzielnie

KONKURS LITERACKI - XXIII Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej GLORIA DEI

I miejsce

Marta Jendrysko

8d

 

KONKURS PLASTYCZNY „Maryja w Dziejach Narodu Polskiego”

III miejsce

Marta Jendrysko

8d

 

POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY „Mistrz ortografii”

I wicemistrz

Łucja Kuszka

4c

Bożena Leszczyńska-Skwarczek

XV Powiatowy Konkurs Historyczny „Odkrywamy naszą przeszłość - Odrodzenie w upadku”

I miejsce

Kacper Bachul

8 b

Agnieszka Głowacka-Wolniczak

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I miejsce

Anna Głodek

Marta Jendrysko

8c

8d

Krzysztof Skwarczek

Katarzyna Roj

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

II miejsce

Marcel Przybyła

8c

Izquierdo Mulero Pablo

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

II miejsce

Jakub Frączek

8b

Monika Płaza

III miejsce

Oliwia Marut

8d

Bożena Urbanek

Lucyna Płonka

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

I miejsce

Paweł Poliński

5e

Rafał Niczyporuk