KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE, REGIONALNE, WOJEWÓDZKIE, POWIATOWE

2019/2020


KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE, REGIONALNE I WOJEWÓDZKIE

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z GEOGRAFII

Tytuł laureata

Adrian Szafron

Szymon Kufel

6c

6b

Konstancja Zolich

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ MATEMATYCZNY ONLINE

Tytuł Laureata

Artur Pyka

Julian Skwarek

Tomasz Przybyła

Michał Wróbel

Oliwia Bogacka

Piotr Rurański

Adrian Szafron

Szymon Kufel

Bartłomiej Tomaś

Bartosz Łukaszewicz

Marcin Krowicki

Marek Karpeta

Kacper Plinta

Jacek Talar

Jakub Kozłowski

3c

3a

4a

5a

5a

5a

6c

6b

6d

6b

7c

7a

7c

7c

8a

Katarzyna Stachoń

Betina Palewicz

Małgorzata Duda

Edyta Kucharska

Edyta Kucharska

Edyta Kucharska

Małgorzata Duda

Małgorzata Duda

Edyta Kucharska

Małgorzata Duda

Bożena Kaczmarczyk

Małgorzata Duda

Bożena Kaczmarczyk

Małgorzata Duda

Edyta Kucharska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ INFORMATYCZNY ONLINE

Tytuł Laureata

Krzysztof Zazula

Adrian Szafron

Paweł Poliński

Nadia Śleziona

Paulina Wolnik

Michał Maciejewski

3a

6c

6e

6e

8a

8b

Betina Palewicz

Dariusz Jędrzejek

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE

Tytuł Laureata

Wojciech Mrowicki

Nina Rogier

Mateusz Sobczak

Maciej Bieńko

Małgorzata Brożek

Dominik Holik

Martyna Grzegorska

Mikołaj Hachoł

Wojciech Jaskuła

Filip Kalabis

Tomasz Wójcik

Maciej Kalisz

2b

2b

2b

2c

2c

3a

3b

3c

5d

5d

5d

7b

Magdalena Pilszek

 

 

Joanna Szuster

 

Magdalena Pilszek

 

 

Magdalena Pilszek

 

 

Krzysztof Skwarczek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ ORTOGRAFICZNY ONLINE

Tytuł Laureata

Mateusz Jarząbek

Maciej Bieńko

Małgorzata Brożek

Pola Zakrzewska

Dominik Holik

Łucja Kuszka

Adrian Szafron

Marek Karpeta

2c

2c

2c

2c

3a

5c

6c

7a

Monika Piecha

 

 

 

Betina Palewicz

B. Leszczyńska-Skwarczek

Anna Sztajgli

B. Leszczyńska-Skwarczek

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNT 2020

Tytuł Laureata

Maja Dudzik 

Tomasz Przybyła 

Marek Karpeta  

2a

4a

7a

Paulina Świerczyńska

Małgorzata Duda

Małgorzata Duda

Wyróżnienie

Maksymilian Kyrcz  

Julia Kmiecik  

Julian Skwarek  

Daria Lewandowska 

Szymon Piotrowski 

Michał wróbel  

Bartłomiej Tomaś 

Szymon Kufel  

1a

2a

3a

5d

5c

5a

6d

6b

Aleksandra Bielak

Paulina Swierczyńska

Betina Palewicz

Bożena Kaczmarczyk

Klaudia Bogacka

Edyta Kucharska

Edyta Kucharska

Małgorzata Duda

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNE DZIECI W SIECI”

III miejsce

Maja Cieszko

1b

Katarzyna Skrzypczyk

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKOWY – PINGWIN 2019

Język Angielski

wyróżnienie

Jakub Maczek

Karol Mendecki

4a

6d

 

Sylwia Kawecka-Rogier

Katarzyna Roj

Język niemiecki

 

laureat

 

wyróżnienie

Maja Garlewska

Benjamin Sowa

Zuzanna Płaza

Karolina Kmiecik

6e

5b

5a

6a

Monika Płaza

KONKURSY POWIATOWE

XIV Powiatowy Turniej Wiedzowo-Sportowy

II miejsce

Franciszek Margowski 1a, Michał Wazowski 1c, Zofia Jakubiec 1b, Kinga Przybyła 1a, Borys Przybyła 2c, Antoni Mrozowicz 2b, Małgorzata Brożek 2c, Nadia Pasik 2a, Oliwia Mikuśkiewicz 3g, Milena Trzebuniak 3a, Bartosz Brysz 3c, Mikołaj Hachoł 3c

 

nauczyciele nauczania wczesnoszkolnego

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

I miejsce

Hanna Osipanova

8a

indywidualne

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I miejsce

Zuzanna Tylska

8a

Katarzyna Roj

V POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

Tytuł Laureata

Tomasz Przybyła

Bartłomiej Tomaś

Marek Karpeta

4a

6d

7a

Małgorzata Duda

Edyta Kucharska

Małgorzata Duda

XII POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

III miejsce

Bartłomiej Tomaś

6d

Edyta Kucharska